Teknoloji

Detroit: Become Human’ın PC Satış Rakamları Açıklandı: 2,5 Milyon

 
Quantic Dream tarafından oyunculara sunulan seçim odaklı hikaye tabanlı aksiyon macera oyunu Detroit: Become Human’ın PC’de 2.5 milyon kopya sattığı açıklandı. 2019’da PC için çıkış yapan Detroit: Become Human, bu dönüm noktasına üç yıl sonra ulaştı.
 
Quantic Dream oyun satmaya devam ediyor
 
 
 
Heavy Rain, Beyond: Two Souls ve Detroit: Become Human gibi oyunlarla karşımıza çıkan Quantic Dream, satışlarını artırmaya devam ediyor. Geliştirici ve yayıncı ekip geçen yıl oyun satışlarını bir önceki yıla göre artırdı.
 
Quantic Dream CEO’su Guillaume de Fondaumière satış rakamları hakkında şunları söyledi: “2022, Quantic Dream için dikkate değer bir yıldı. 2021’e kıyasla üç PC oyunumuzun satışlarında önemli bir artış gördük. Bu artış bizim için sıra dışı. . durumu temsil eder.
 
Detroit: Become Human’ın yanı sıra Heavy Rain ve Beyond: Two Souls satılmaya ve oynanmaya devam ediyor. Devam eden bu başarı, bu oyunların kalitesinden geliyor. Bu, bu oyunları PC oyuncuları için bir musallat yapar. İşimizi her zaman uzun vadeli olarak düşünürüz. Geldiğimiz bu konumdan memnunuz. 2022 sonunda bu üç oyun rekor istek listesine eklendi. Bu da 2023 beklentilerimizi artırıyor.”
 
Detroit: Become Human ise dünya çapında tüm platformlarda 8 milyon adet sattı.

sulusarayhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu