Yaşam

Fatma’dan Burcu Biricik’in başrolünde olduğu Netflix’in yeni dizisi Asaf’a bomba transfer!

Netflix’in iddialı dizilerinden Asaf için çalışmalar tüm hızıyla devam ederken Birsen Altuntaş’ın haberine göre yeni Netflix yapımı Fatma’dan patlayıcı bir oyuncu transferi yaşandı.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/dizi/a…

Türk yapımlarıyla adından söz ettiren Netflix, geçtiğimiz günlerde Cihangir Ceylan’ın başrolünde yer aldığı ‘Asaf’ dizisini duyurdu.

Başrollerinde Cihangir Ceylan, Burçin Terzioğlu, Saadet Işıl Aksoy gibi isimlerin yer aldığı Asaf, geçtiğimiz günlerde sette yer alırken, oyuncu kadrosunda da değişiklikler devam ediyor.

6 bölümlük dizi Asaf isimli Uber şoförünün hikayesini anlatırken diziye Netflix’in Fatma dizisinden bomba bir isim transfer oldu.

O isim Fatma dizisinde Yusuf karakterine hayat veren Çağdaş Onur Öztürk’tü!

Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizide Asaf’ın daha önce çalıştığı taksi durağındaki arkadaşı Murat’ı Çağdaş Onur Öztürk canlandıracak.

Avlu, Diriliş Ertuğrul, Kuzey Güney gibi dizilerdeki rolleriyle tanıdığımız Öztürk; Sarmaşık ve Tut Sözünü gibi filmlerde de rol aldı.

Öztürk’ün de dahil olmasıyla heyecanı artıran dizinin yayın tarihi kesin olmasa da 2024 yılında izleyiciyle buluşması bekleniyor.

habergokceada.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu