Yaşam

Yeni ‘Prison Break’ dizisi geliyor

Prison Break serisi geri dönüşe hazırlanıyor. ABD merkezli dijital platform Hulu’da gösterilmesi planlanan projeyi Elgin James hazırlayacak. James, yapım şirketi Sierra Drive aracılığıyla senaryoyu yazacak ve yönetici yapımcılığını üstlenecek.

Deadline’a göre orijinal dizinin ekibinde yer alan Dawn Olmstead, Paul Scheuring, Marty Adelstein ve Neal Moritz de yönetici yapımcı olarak görev yapacak. Orijinal dizide rol alan Wentworth Miller ve Dominic Purcell’in yeni dizide yer alması beklenmiyor. Ancak dizi aynı dünyada geçecek ve farklı karakterlere odaklanacak.

2005 yılında gösterime giren Prison Break, idam mahkumu Lincoln Burrows’un (Purcell) masumiyetini kanıtlamaya ve onu hapisten çıkarmak için ayrıntılı bir plan yaparak onu hücresinden kurtarmaya kararlı genç adam Michael Scofield’ı (Miller) konu alıyor.

FOX’ta yayınlanan Prison Break’te Robin Tunney, Peter Stormare, Amaury Nolasco, Sarah Wayne Callies, Paul Adelstein, Robert Knepper, Rockmond Dunbar, Marshall Allman, Wade Williams, Inbar Lavi, Mark Feuerstein ve Augustus Prew rol aldı. (KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

haberbaskale.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu