Haber

Faruk Özdemir öldü mü? CHP eski Etimesgut İlçe Başkanı Faruk Özdemir neden ve ne zaman öldü?

Faruk Özdemir tamam mı? Eski CHP Etimesgut İlçe Başkanı Faruk Özdemir neden ve ne zaman öldü? merak ediliyor. CHP Etimesgut İlçe Başkanlığı Olağan Kongresi’nde cumhurbaşkanlığı için yarışan eski İlçe Başkanı Faruk Özdemir’in Ankara’da yaptığı konuşmada tansiyon bir anda yükseldi. Sözlerini bitirdikten sonra yerini alan Özdemir hakkında Faruk Özdemir öldü mü? CHP eski Etimesgut İlçe Başkanı Faruk Özdemir neden ve ne zaman öldü? sorular arandı.

FARUK ÖZDEMİR ÖLÜM Mİ, NEDEN?

Ankara’da düzenlenen CHP Etimesgut İlçe Başkanlığı Olağan Kongresi’nde cumhurbaşkanlığı için yarışan eski İlçe Başkanı Faruk Özdemir konuşma yaparken tansiyon yükseldi. Konuşmasının ardından yerini alan Özdemir kalp krizi geçirdi. Özdemir kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamazken, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, “Yol arkadaşımız Faruk Özdemir’i kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz” dedi. taziye mesajı yayınladı.

KONGRE’DE GERİLİM ARTIYOR

CHP Etimesgut İlçe Başkanlığı’nın Etimesgut Belediyesi Korkut Çet Kültür Merkezi’nde düzenlenen olağan ilçe kongresinde, mevcut İlçe Başkanı Cemal Buyruk ile eski ilçe başkanı Faruk Özdemir, cumhurbaşkanlığı için yarıştı. Özdemir’in konuşması sırasında kongrede tansiyon yükseldi.

KALP KRİZİ GEÇİREN ESKİ BAŞKAN İYİLEŞTİRİLEMEZ

Konuşmasının ardından yerine oturan Özdemir kalp krizi geçirdi. Kongre alanında yapılan ilk müdahalenin ardından özel bir hastaneye kaldırılan Özdemir, yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Özdemir’in daha önce kalp rahatsızlığı olduğu öğrenildi.

KILIÇDAROĞLU’DAN ŞARTLAR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da Twitter hesabından taziye mesajı yayınladı. Kılıçdaroğlu, “Yoldaşımız Faruk Özdemir’i kaybetmenin derin acısını yaşıyoruz. Partimizin Etimesgut İlçe Kongresi’nde kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Faruk Özdemir’e Allah’tan rahmet, başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Teşekkürler! “

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
-
Başa dön tuşu