Ekonomi

Grieg Seafood yöneticileri hisse satın alarak şirkete olan güvenlerinin sinyalini verdi

OSLO – Grieg Seafood ASA’nın üst düzey yöneticileri, bugün Oslo Menkul Kıymetler Borsası’nda gerçekleştirilen bir dizi hisse alımıyla şirketin geleceğine olan inançlarını gösterdi. CEO Andreas Kvame, CFO Atle Harald Sandtorv ve CCO Erik Holvik toplu olarak şirketteki hisselerini güçlendirdiler; bu, yaygın olarak şirketin mali sağlığı hakkında olumlu bir sinyal olarak yorumlanan bir hareket.

Süreçler şöyle: – CEO Andreas Kvame, tanesi 64,51 NOK’tan 3.100 adet hisse satın alarak toplamda 43.613 hisseye ulaştı. – CFO Atle Harald Sandtorv, tanesi 64,49 NOK’dan 1.700 hisse daha satın alarak toplamda 27.256 hisseye ulaştı. – CCO Erik Holvik, tanesi 64,70 NOK’tan 1.545 hisse satın alarak toplamda 10.376 hisseye ulaştı.

Bu satın almalar, Norveç Menkul Kıymetler Ticareti Kanunu’nun ifşa gerekliliklerine ve piyasanın kötüye kullanılması yönetmeliğinin 19. Maddesine uygundur. Bu yöneticilerin yönettikleri şirkete bireysel yatırım yapma kararı, hissedarlara ve potansiyel yatırımcılara bağlılıkları ve gelecekteki büyüme beklentileri hakkında güçlü bir mesaj göndermektedir.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

haber-inonu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu